حسین انتظامی خبر داد؛

تعیین تكلیف تجدیدساختارهای سازمان سینمایی تا یك ماه دیگر

تعیین تكلیف تجدیدساختارهای سازمان سینمایی تا یك ماه دیگر سام فیلم: حسین انتظامی سرپرست سازمان سینمایی از تعیین تكلیف تجدید ساختارها و مأموریت های جدید سازمان سینمایی تا یك ماه آینده آگاهی داد.به گزارش سام فیلم به نقل از ستاد خبری سی وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، حسین انتظامی سرپرست سازمان سینمایی شنبه ۳۱ فروردین ماه در سومین روز از برگزاری این رویداد از گذر سینما و سینما فلسطین از مراكز برگزاری جشنواره بازدید نمود.
وی در این بازدید كه رضا میركریمی دبیر جشنواره و تعداد دیگری از مدیران جشنواره وی را همراهی می كردند، اظهار داشت: همكاران ما در سازمان سینمایی درباره مساله ادغام یا جدا بودن دو بخش ملی و جهانی جشنواره فیلم فجر مطالعه و بررسی می كنند. تجدید ساختارها با عنایت به ماموریت های جدید سازمان سینمایی در داخل سازمان و به تبع موسسات وابسته در حال انجام می باشد و بحث نهایی آن تا یك ماه آینده اعلام می شود.
وی اضافه كرد: یكی از طرح هایی كه در حال انجام می باشد این است كه همه جشنواره ها را ارزیابی و دستورالعمل های آنرا به شكل پیش نویس آماده می نماییم. برای انجام این طرح نظرات سینماگران را جلب و بعنوان یك سند تنظیم نماییم.
انتظامی درباره میهمانان خارجی جشنواره جهانی فیلم فجر توضیح داد: اینكه سینماگران زیادی از همه جای دنیا و حدود ۷۰ كشور در این رویداد حضور دارند بسیار عالی است خصوصاً در شرایط كنونی كه آمریكا در كوشش برای تحریم و به انزوا بردن ایران است.
سرپرست سازمان سینمایی افزود: برگزاری این جشنواره تایید می كند، سینما توان بالایی برای نمایش فرهنگ و هنر ایران دارد.
وی در پاسخ به خبرنگار ستاد خبری جشنواره جهانی فیلم فجر در خصوص ارزیابی عملكردش از ۵ سال برگزاری مستقل جشنواره جهانی فیلم فجر اظهار داشت: جشنواره جهانی فیلم فجر رشد بسیار خوبی داشته است و از سینمای ایران باز چنین انتظاری می رفت كه این جشنواره در هر دوره ارتقا یابد.
رییس سازمان سینمایی عنوان كرد: ظرفیت های این رویداد برای توسعه بازار جهانی سینمای ایران چه در اكران و چه در پخش «وی او دی» به قدری است كه می توان هزینه ها را متحمل شد و جشنواره را مجزا برگزار كرد.
انتظامی درانتها اظهار داشت: جا دارد از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شهرداری تهران باز به منظور پشتیبانی از جشنواره تشكر كنم.

1398/02/01
16:03:46
5.0 / 5
4208
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال