سعید جعفریان به مهر خبر داد؛

تاریكی در راه جشنواره های جهانی، در حال نگارش داستانی جدید هستم

تاریكی در راه جشنواره های جهانی، در حال نگارش داستانی جدید هستم به گزارش سام فیلم سعید جعفریان با اشاره به اینكه فیلم كوتاه تاریكی بزودی در جشنواره های بین المللی شركت می كند، تصریح كرد در حال نگارش یك داستان جدید است.سعید جعفریان كارگردان فیلم كوتاه «تاریكی» در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به اینكه قبل از این «تاریكی» در هفتاد و یكمین دوره جشنواره فیلم كن نامزد دریافت نخل طلا شده بود، اظهار داشت: این فیلم كوتاه همچنان حضورهای بین المللی خویش را ادامه می دهد.
وی بیان كرد: این فیلم كوتاه ۱۵ دقیقه ای مقرر است در ۲ جشنواره مهم در آمریكا نمایش داده شود، «تاریكی» طی روزهای آینده در جشنواره فیلم بروكسل نمایش داده می شود، همینطور مقرر است در دانشگاه UCLA هم به معرض نمایش گذاشته شود.
این كارگردان جوان تصریح كرد: «تاریكی» تا امروز نزدیك به ۳۰ جشنواره بین المللی راه پیدا كرده است، هرچند این فیلم نتوانست در ایران چندان مورد استقبال قرار گیرد. البته با عنایت به حضور رامبد جوان بعنوان تهیه كننده و یا بازیگران فیلم مهسا علافر و بانیپال شومون بخشی از مخاطبان را به سمت خود جذب كرد.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود بیان كرد: متأسفانه ۱۲ فریم توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از این فیلم كوتاه كم شده است، هرچند زمان این چند فریم زیاد نبود، اما دلیل این حذف را نمی دانم.
جعفریان در انتها اظهار داشت: در حال نگارش یك پروژه جدید هستم كه البته نسبت به «تاریكی» كاملاً متفاوت می باشد.
در خلاصه داستان «تاریكی» آمده است: سامان غیبش زده و صبا برای پیدا كردن او پا به تاریكی خیابان های خالی می گذارد.

1398/02/12
12:29:24
5.0 / 5
4469
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال