نخستین واكنش ستاره اسكندری به انتشار ویدئوی جنجالی، تهمت و افتراها را پیگیری خواهم كرد

نخستین واكنش ستاره اسكندری به انتشار ویدئوی جنجالی، تهمت و افتراها را پیگیری خواهم كرد به گزارش سام فیلم هفت بامداد نوشت: ستاره اسكندری تصریح كرد تهمت و افتراها را از طریق قانونی پیگیری می كند و همیشه تلاش كرده است زندگی بدون حاشیه ای داشته باشد.


دو ماه قبل ویدئویی از ستاره اسكندری در تركیه پخش گردید كه با واكنش های متفاوتی همراه بود و حاشیه های فراوانی را برای این بازیگر ایجاد كرد. از آن زمان تابحال اسكندری ترجیح داد در مقابل حواشی پیش آمده سكوت كند اما او سرانجام سكوت خویش را شكست و درباره این مورد صحبت كرد.

ستاره اسكندری در نخستین واكنش به انتشار این ویدیو اظهار داشت: «چیزی كه ذهنم را مشغول می كند این مقدار و حجم از خشونت در این فضاست. خشونتی كه حتی با هر لفظ و در هر رسانه منعكس می شود. ما ایرانیان ملت مهربان و میهمان نوازی بودیم، دلگیر می شوم وقتی می بینم این همه خشونت در فضای مجازی تكثیر می شود و مثل آینه به جامعه باز می گردد.»

این بازیگر افزود: «چطور می شود پس از ۲۶ سال كار هنری، به كارنامه و گذشته ات نگاه نمی كنند و یك خبر زرد، جای این همه سال فعالیت را می گیرد. وقتی این ها را می بینم به یك حس بیهودگی و دلگیری می رسم. مسئله این است كه همیشه تلاش كردم بدون حاشیه زندگی كنم و اگر تهمت و افترایی هم هست از طریق قانونی پیگیری می كنم. اسكندری درباره اظهارنظرهای مختلف فضای مجازی درباره او بیان كرد: «امیدوارم روزی فرا رسد كه دنیای واقعی بر مجازی غلبه كند. من در این شهر و كشور زندگی می كنم و هنوز هستند نگاه های مهربانی كه مرا مورد لطف قرار می دهند. همین برایم كافی است. فضای مجازی یعنی همین آدم هایی كه پشت اكانت های فیك پنهان می شوند و دشنام می دهند به خیال اینكه تاثیر گذارند، در صورتیكه اینطور نیست. اصولا در ماجرای اخیر یا اتفاق های مشابه برای دیگران، می ایستم و نگاه می كنم. معتقدم آن آدم ها در فضای مجازی واقعی نیستند. آدم های واقعی در كوچه و بازار هستند. گاهی امثال من، وجه المصالحه جریان های خاص و دشمنی ها می شوند. مسئله ای كه خیلی دلگیر كننده است كه اپوزیسیون خارج نشین و تندروهای داخلی ادبیات مشتركی دارند. ترجیح می دهم درباره خودم صحبت كنم: بعنوان یك انسان از این همه نفرت پراكنی و خشونت گرایی و تبعیض جنسیتی تعجب می كنم. امیدوارم كه حداقل كمی هوش انتقاد داشته باشیم به جای فحاشی!امیدوارم بدون تحقیق تهمت و افترا نزیم. ۱۷۲۴۳

1398/06/18
12:49:21
5.0 / 5
4347
تگهای خبر: بازیگر , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال