دبیر همایش تئاتر خیابانی سردار آسمانی انتخاب شد

دبیر همایش تئاتر خیابانی سردار آسمانی انتخاب شد به گزارش سام فیلم امیرحسین شفیعی، كارگردان و تهیه كننده تئاتر بعنوان دبیر همایش ملی تئاتر خیابانی «سردار آسمانی» انتخاب شد.


به گزارش سام فیلم به نقل از روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس، در بخشی از حكم حمید نیلی، مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس آمده است:
«حال كه ملت شریف و قدرشناس ایران اسلامی در تجلیل از سردار آسمانی دلها سنگ تمام گذاشته و شهری از پی شهری دیگر حماسه ای وصف نشدنی خلق كرده اند، وظیفه جامعه متعهد و فرهیخته تئاتر كشور است كه همراه و هم پا با سایر اقشار جامعه با زبان فاخر هنر بخشی از رشادت ها و فداری های این سردار آسمانی را به تصویر بكشد.
امید است این همایش ملی بتواند با همیاری و همكاری هنرمندان پرارزش و دغدغه مند در سراسر ایران اسلامی، گامی كوچك در جهت ادای دین هنرمندان تئاتر مقاومت به این سرداران حریت و آزادگی شمرده شود.»
امیرحسین شفیعی پیش از این دبیری جشنواره تئاتر خرداد، مدیر دفتر تئاتر خیابانی حوزه هنری، مدیر دفتر تولید تئاتر حرفه ای حوزه هنری، دبیر جشنواره تئاتر استان تهران، دبیر اجرایی سوگواره هنرهای نمایشی خمسه و.... را هم بر عهده داشته است.
او همینطور آثاری همچون «دریادلان»، «نقطه ته خط»، «سلول من تروریست نیست»، «پارادوكس»، «نامیرا» و... را روی صحنه برده است.
همایش ملی تئاتر خیابانی سردار آسمانی به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و با مشاركت اداره كل هنرهای نمایشی و مجموعه فرهنگی گردشگری عباس آباد از هشتم تا بیست و سوم بهمن ماه در تهران و سایر استان های كشور برگزار می شود.1398/10/25
16:50:16
5.0 / 5
4777
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال