فراخوان جشنواره عروسكی تهران (مبارك)

فراخوان جشنواره عروسكی تهران (مبارك) سام فیلم: هفدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسكی تهران – مبارك با شعار «آسمان عروسك ها آبی است» برای برگزاری جشنواره در شهریورماه ۱۳۹۷ فراخوان داد.


به گزارش سام فیلم به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی، مرضیه برومند ـ دبیر جشنواره بین المللی نمایش عروسكی تهران مبارك ـ در مقدمه فراخوان آورده است: "یك دنیا حرف خوب برای گفتن داریم، می خواهیم از عشق بگوییم، از نیكی و زیبایی، از صلح و آرامش و امنیت و آزادی برای همه انسانها، می خواهیم از امید بگوییم و از شادی و از آسمانی آبی برای كودكان سراسر جهان. باز می خواهیم گرد هم بیاییم و به یاری عروسكها رویاها و آرزوهایمان از جهان هستی را در قالب نمایش با یكدیگر سهیم شویم، هفدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسكی تهران - مبارك، بر همه شما فرزندان خوبم مبارك باشد. "
دوره هفدهم جشنواره عروسكی با رویكرد توجه به عنصر نوآوری و شگفتی بعنوان خصوصیت نمایش عروسكی، توجه به مخاطب بعنوان یكی از اركان اصلی هنر نمایش و توجه ویژه به ساختار درست و منسجم و وجوه دراماتیك نمایشنامه برگزار می شود.
این جشنواره شامل بخش های نمایش صحنه ای، نمایش عروسكی ایران در دو شاخه ویژه مخاطبان بزرگسال و ویژه مخاطب كودك، نوجوان و خانواده، بخش نمایش عروسكی ملل، نمایش عروسكی فضای باز، تجربه ( نوآوری و تفاوت)، نمایشگاه عروسك، پژوهش و آموزش خواهد بود.
مطابق فراخوان هنرمندان تئاتر و تئاتر عروسكی تا اول بهمن ماه ۱۳۹۶ فرصت دارند تا طرح و ایده یا نمایشنامه همینطور طرح عروسك ها و اسكیس صحنه خویش را به همراه فرم تكمیل شده تقاضای حضور در بخش صحنه ای به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. اعلام نتایج این بخش ۲۵ بهمن ماه خواهد بود.
ارزیابی اولیه آثار این بخش ۱۵ اردیبهشت ۹۷ انجام می گردد.
مهلت ارسال طرح و ایده به بخش عروسكی فضای باز ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ و مهلت ارسال طرح و ایده برای بخش تجربه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ اعلام شده است.
هفدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسكی تهران مبارك از یكم تا هفتم شهریور ماه ۱۳۹۷ در تهران برگزار می گردد.
مطالعه دقیق فراخوان و شرایط تخصصی هر بخش ضروری است. درخواست كنندگان شركت در این رویداد هنری از تاریخ دوم دی ماه ۱۳۹۶ با رجوع به تارنمای جشنواره به نشانی tehranmobarak. com و بعد از انجام مراحل ثبت نام و بارگذاری مدارك لازم كد رهگیری دریافت خواهند كرد. شماره تماس دبیرخانه جشنواره ۰۹۳۹۲۰۳۷۲۱۲اعلام شده است.1396/09/22
01:01:30
5.0 / 5
4621
تگهای خبر: تئاتر , جشنواره , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال