حیدری خلیلی مطرح كرد:

باور ما می توانیم در جشنواره فیلم مقاومت تجلی دارد

باور ما می توانیم در جشنواره فیلم مقاومت تجلی دارد به گزارش سام فیلم رمضانعلی حیدری خلیلی اظهار داشت: جشنواره بین المللی فیلم مقاومت محلی برای گردهمایی سینماگرانی است كه همچنان به باورهایی مانند «ما می توانیم» اعتقاد دارند.


به گزارش سام فیلم به نقل از ایسنا، به مناسبت هفته دفاع مقدس و شروع نخستین بخش شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، رمضانعلی حیدری خلیلی؛ معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان سینمایی با حضور در دبیرخانه این رویداد سینمایی، از بخش های مختلف بازدید و با سید مهدی عظیمی میرآبادی؛ دبیر جشنواره دیدار و گفت و گو کرد.
در این بازدید، رمضانعلی حیدری خلیلی؛ معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان سینمایی اظهار داشت: ریشه باور «ما می توانیم» در مفهوم مقاومت است که دوران انقلاب و دفاع مقدس بهترین تجلی آن است.
وی ادامه داد: مفاهیمی مانند ایثار، شهادت و برادری در دوران دفاع مقدس مفهوم وعمق معنوی جدیدتری پیدا کردند. امنیت و حفظ کشور و فضای معنوی و معرفتی در سایه مفهوم مقاومت به دست آمدند.
حیدری خلیلی افزود: پس از گذشت سال ها می توان ادعا کرد هنوز دفاع مقدس زوایای پیدا و پنهان بسیاری دارد که همچنان ناب و بکر هستند. برگزاری جشنواره بین المللی فیلم مقاومت می تواند بعنوان رویدادی هدفمند و باارزش به خوبی مفاهیم و ارزش های دفاع مقدس را منعکس کند.
وی با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، گفت: این جشنواره محلی برای گردهمایی سینماگرانی است که همچنان به باورهایی مانند «ما می توانیم» اعتقاد دارند و این باورها را در سایه مفهوم مقاومت به منصه ظهور می رسانند تا جریان فکری، اعتقادی و معرفتی با محوریت مقاومت ایجاد کند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان سینمایی تاکید کرد: هنر خاصه سینما بهترین زبان برای بیان مفاهیم و ارزش های دفاع مقدس، انقلاب و مقاومت است و جشنواره بین المللی فیلم مقاومت چراغ این حوزه را روشن نگه می دارد؛ البته همه بخش ها و نهادهای ذی ربط باید به این جشنواره کمک و از برگزاری آن حمایت کنند.
همین طور در بازدید حیدری خلیلی؛ معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان سینمایی از ستاد اطلاع رسانی شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، سید احد میکائیل زاده؛ معاون ارتباطات و اطلاع رسانی این دوره از جشنوار، گزارشی از نحوه اطلاع رسانی اخبار و رویدادی های جشنواره در داخل و خارج از کشور و بازتاب رسانه ای اخبار جشنواره در رسانه های خارجی و خصوصاً کشورهای منطقه ارائه کرد.
در این بازدید، علی تاجیک مدیرکل ارزیابی عملکرد سازمان سینمایی و مرتضی باقرنژاد مدیر کل امور اداری و پشتیبانی سازمان سینمایی، حیدری خلیلی را همراهی می کردند و علیرضا عاقل زاده؛ مشاور دبیر و مدیر برنامه ریزی و نظارت جشنواره، ناصرباکیده، مدیر بخش جشنواره جشنواره ها، محمدجواد کاسه ساز مدیر امور انتخاب و ارزشیابی جشنواره، کامران ملکی مدیر امور فوق برنامه و تشریفات، حسین طلابیگی، مشاور دبیر در امور اجرایی جشنواره و مجید راستی مدیر امور اداری، مالی و پشتیبانی جشنواره حضور داشتند.
منبع:

1399/07/06
13:26:25
5.0 / 5
1506
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال