حال و هوای كرونائی برج میلاد

حال و هوای كرونائی برج میلاد سام فیلم: سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، زیر سایه شرایط کرونائی، در سینما رسانه (برج میلاد) شروع شد. در اولین روز این رویداد سینمایی، دو فیلم «رمانتیسم عماد و طوبی» و «بی همه چیز» روی پرده خواهند رفت.به گزارش سام فیلم به نقل از خبر آنلاین، جشنواره فیلم فجر، بعد از چند سال به برج میلاد بازگشت، هر چند دیگر از آن جنب وجوش و شلوغی دوره های گذشته، خبری نیست و این رویداد سینمایی، زیر سایه سنگین کرونا انجام می شود.
نخستین کاری که همان پیش از ورود به سالن همایش های برج میلاد صورت می گیرد، تب سنجی از هنرمندان، اهالی رسانه و مسئولان برگزاری جشنواره است. داشتن ماسک، دیگر شرط ورود به سینمارسانه سی و نهمین جشنواره فیلم فجر است که باید در همه زمان حضور در برج میلاد، رعایت شود.

فضاهای انتظار و لابی های سالن همایش های برج میلاد، برخلاف سالهای گذشته، این دوره خلوت است و دیگر از آن همه صندلی و میز که محلی برای نشستن و گپ زدن میهمانان بود، خبری نیست.
چیدمان صندلی های سالن نمایش فیلم هم تغییر بسیاری کرده تا میهمانان نزدیک به هم ننشسته و فاصله اجتماعی را رعایت نمایند. برای این هدف، تعداد صندلی ها کم شده است و از تراکم سابق خبری نیست.

برج میلاد، پردیس ملت و سینماهای مردمی جشنواره فجر ۳۹، میزبان نمایش ۱۶ فیلم خواهند شد. هشت روز ابتدایی جشنواره، سینما رسانه، شاهد نمایش دو فیلم خواهد بود که امروز (یک شنبه ۱۲ بهمن)، دو فیلم «رمانتیسم عماد و طوبی» و «بی همه چیز» روی پرده خواهند رفت.

۵۷۵۷


منبع:

1399/11/13
00:01:05
0.0 / 5
721
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال