ترسناك ترین انیمه ها را بشناسید

ترسناك ترین انیمه ها را بشناسید به گزارش سام فیلم باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: اگر دنبال یک اثر مهیج و جدید می گردید، انیمه های سریالی و سینمایی وحشتناک و خون آلود، گزینه های مناسبی برای شما هستند.


به گزارش تریل فهرست، درست همانطور که در زمینه سینمایی و تلویزیونی آثار ترسناک موفقی ساخته شده اند، در دنیای انیمه ها هم میتوان چنین آثار موفقی را پیدا کرد. در اینجا برخی از بهترین انیمه های سریالی در ژانر ترسناک که تابحال ساخته شده اند را می توانید ببینید. از انیمه «هلسینگ» گرفته تا «زمانی که آنها گریه می کنند»، گزینه های مناسبی برای علاقه مندان به انیمه آورده شده است. چه برای کسانی که تازه دیدن این آثار را آغاز کرده اند یا حتی کسانی که ۹۰۰ قسمت سریال «وان پیس» را دیده اند. دیگری (۲۰۱۲)

انیمه بلند «دیگری» برای وارد شدن به دنیای داستان های ترسناک ژاپنی انتخاب مناسبی است. این انیمه سینمایی داستان مرگ های عجیب و غریب، خشونت بار و مرموز برخی از دانش آموزان را روایت می کند. یک دانش آموز انتقالی در این بین مامور می شود که دلیل مرگ برخی از هم کلاسی هایش را کشف کند. او با دختری آشنا می شود که توانایی خاص دارد و می تواند با دنیای ماوراء طبیعی ارتباط برقرار کند. این انیمه با داستان ترسناک و مهیجی که دارد برای تازه واردها به ژانر ترسناک، انیمه بسیار جذاب خواهد بود. خدمتکار سیاه پوش یا کوروشیتسوجی (۲۰۰۸ – ۲۰۰۹)

بیِل فانتوم هیو، یک پسر ۱۳ ساله و رئیس خدمکاران یک خانواده است. باوجود این که بسیار جوان است، از اعضای یک خانواده مهم هم است که به ملکه انگلیس خدمت می کنند. این پسر توانایی بالایی در کاراگاهی دارد و به کمک پلیس لندن جرائمی را حل می کند. او با یک نیروی شیطانی توافق کرده تا به او برای این حل پرونده ها کمک نماید. این نیرو مقرر است به بیِل کمک نماید قاتلان پدر مادرش را پیدا کند و انتقامش را بگیرد. شبح بوگی پاپ (۲۰۰۰)

«شبح بوگی پاپ» یک سریال آنتولوژی است که همه داستان های آن حول یک افسانه قدیمی به نام بوگی پاپ روایت می شود. داستان این سریال در یکی از شهرهای ژاپن می گذرد و داستانی از چندین قتل مرموز را روایت می کند که گفته می شود همه آنها زیر سر شخصیتی به نام «بوگی پاپ» است. این انیمه از آثاری است که پس از دیدن هر قسمت، تلاش می کنید پازل ها و معماهای در ارتباط با آنرا در ذهنتان حل کنید. جشن اجساد: ارواح شکنجه شده (۲۰۱۳)

این سریال داستان زندگی برخی از دانش آموزان آکادمی کیساراگی است. مکانی که در گذشته شاهد قتل های وحشتناکی بوده است. برخی از دانش آموزان کنونی تصمیم می گیرند، برای بدرقه یکی از دوست هایشان مراسمی را ترتیب دهند که همیشه با هم باشند، اما این مراسم خوب پیش نمی رود و دانش آموزان بی هوش می شوند. پس از بیدار شدن، آنها خودشان را در مکانی عجیب می بینند، مکانی که قتل های دلهره آوری در آن صورت گرفته است. این سریال از یک بازی ویدیویی اقتباس شده و ۴ قسمتی است. سرزمین عجایب مَرد مُرده (۲۰۱۱)

پسری جوان به نام گانتا ایگاراشی، زندگی عادی دارد تا این که موجود عجیبی را می بیند که با زره خون آلودش مقابل کلاس درس او ایستاده. این موجود که به آن «مرد قرمز» هم گفته می شود تمامی افراد کلاس، به غیر از گانتا را می کشد. گانتا زنده می ماند و مرد قرمز به او یک کریستال عجیب و غریب می دهد. پس از این ماجرا، گانتا بعنوان عامل اصلی این قتل عام معرفی و به زندان محکوم می شود. دفترچه مرگ (۲۰۰۶-۲۰۰۷)

داستان در مورد موجودی ناشناخته به نام شینیگامی است که به آنها خدای مرگ هم گفته می شود. این شینیگامی «ریوک» نام دارد و دفترچه مرگ خویش را به دنیای انسان ها می اندازد. دفترچه ای که به صاحب آن این قدرت را می دهد با دانستن اسم یا دیدن چهره هر فرد، او را به قتل برساند. یک دانش آموز دبیرستانی به صورت تصادفی این دفترچه مرگبار را پیدا می کند. او تصمیم می گیرد با این دفترچه تمام مجرمان جهان را به قتل برساند، اما در این راه خودش به شخصیت شرور داستان تبدیل می شود. گانتز (۲۰۰۴)

گانتز داستان دو دوست به نامهای کِی کورونو و ماسارو کاتو را روایت می کند که هر دو آنها در یک تصادف مرگبار قطار جانشان را از دست می دهند و وارد بخشی از یک بازی نیمه پسامرگ می شوند، که در آن همراه با چندین نفر دیگر که اخیرا درگذشتند در مأموریت هایی مجبور به شکار و از بین بردن بیگانگانی مسلح به تجهیزات و ابزاری در رابطه با آینده می شوند. مأموریت آنها این است که با پیروی از قوانین گانتز به امتیاز ۱۰۰ برسند. هلسینگ (۲۰۰۱ -۲۰۰۲)

داستان مجموعه درباره یک سازمان سری و مخفی به نام هلسینگ است که هدف اصلی آن مبارزه با خون آشام ها، غول ها و موجودات فراطبیعی دیگر است که انگلستان را تهدید می کند. شخصیت اصلی داستان، خون آشامی قدیمی و قدرتمند به نام آلوکارد است که برای سازمان هلسینگ کار می کند. ناکجاآباد موعود (۲۰۱۹)

داستان این انیمه سریالی در یک یتیم خانه روایت می شود که کودکان آن خیلی خوشحال هستند، اما این وضعیت خیلی پایدار نیست. آنها تمام روز را صرف یادگیری و بازی می کنند و شخصی به نام «مادر» از آنها مراقبت می کند و همیشه به آنها می گوید که باید از یک دروازه دوری کنند. برخی از این بچه ها کنجکاو می شوند و تصمیم به فهمیدن راز این دروازه و آنچه که در پشت آن مخفی شده می گیرند. در نتیجه این کنجکاوی متوجه می شوند که در واقع بعنوان غذای موجوداتی ترسناک پرورش داده شده اند و بعد از مدتی به سمت مرگ هدایت می شوند. توکیو غول (۲۰۱۴)

زندگی در دنیای توکیو غول ترسناک است. در این اثر نه تنها باید مواظب مجرمان باشید بلکه باید مراقب غول هایی باشید که به شکل انسان هستند و از گوشت انسان ها تغذیه می کنند. در مرکز این داستان با پسری به نام کانکی آشنا می شویم که قربانی یکی از این غول ها می شود و پس از سپری کردن ماجراهای عجیب و غریبی به نیم انسان و نیم غول تبدیل می شود. ۵۷۵۷


منبع:

1400/03/09
17:23:16
5.0 / 5
326
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال