جدید ترین خبر از صندوق اعتباری هنر

جدید ترین خبر از صندوق اعتباری هنر به گزارش سام فیلم سیدزاده خبر داد: از آغاز سالجاری تا کنون بیشتر از ۲ هزار و ۶۰ نفر از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کشور از جانب صندوق اعتباری هنر به سازمان تأمین اجتماعی معرفی گشتند.


به گزارش سام فیلم به نقل از ایسنا، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر اظهار داشت: اصلی ترین تکلیف ما در صندوق بیمه تأمین اجتماعی است. تلاش ما در این دوره ۴ ساله بر توسعه خدمات بیمه تأمین اجتماعی بنا شد. خوشبختانه با برنامه ریزی های انجام شده تعداد بیمه شدگان صندوق از ۱۹ هزار نفر در انتهای سال ۹۵ به حدود ۴۵ هزار نفر رسیده است.

سیدزاده در ادامه اظهار داشت: از آغاز سالجاری تا کنون بیشتر از ۲ هزار و ۶۰ نفر از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کشور از جانب صندوق اعتباری هنر به سازمان تأمین اجتماعی عرضه شدند.

وی ضمن اشاره به پرداخت حق بیمه سه ماهه فصل بهار اظهار داشت: حق بیمه ی سهم اعضا برای ماه فرورین را در تیرماه به حساب اعضا واریز کردیم و امروز حق بیمه اردیبهشت ماه هم واریز خواهد شد.

سیدزاده در انتها خاطرنشان کرد: برخورداری از خدمات بیمه تأمین اجتماعی باعث امنیت شغلی و آرامش خاطر اعضا می شود. خوشبختانه حالا با اقداماتی که در زمینه معرفی اصحاب فرهنگ و هنر به سازمان تأمین اجتماعی صورت گرفت به نقطه بهتری در این حوزه رسیدیم.
منبع:

1400/05/05
23:45:33
5.0 / 5
220
تگهای خبر: خدمات , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال