ساخت فیلم سینمایی سردار قاسم سلیمانی

ساخت فیلم سینمایی سردار قاسم سلیمانی به گزارش سام فیلم مهر نوشت: مدیرعامل موسسه تصویرشهر، از ساخت یک فیلم سینمایی با موضوع شهید سردار سلیمانی آگاهی داد.هاشم میرزاخانی، مدیرعامل موسسه تصویر شهر، با اشاره به کارهای این موسسه در زمینه سینما اظهار داشت: «عنوان اصلی موسسه تصویر شهر، موسسه توسعه تصویر شهر است و یکی از وظایف مهم آن این است که بتواند در شهر تهران، پردیس های مختلف را توسعه دهد. به همین دلیل از سال ۱۳۹۸، مجموعه پردیس سینمایی ملت را از ۴ سالن به ۱۲ سالن ارتقاء دادیم، که شامل سالن های آمفی تئاتر، نشست، اجتماع و… است. همین طور مشکل پارکینگ این پردیس سینمایی برطرف شد.»
وی افزود: «همچنین در جنوب تهران نیز پردیس هایی مانند راگا بازسازی و امکانات نمایش آن به روز شده است. پردیس تماشا در یافت آباد نیز به همین منوال به روز رسانی شد. در کنار آن پردیس سینمایی رازی نیز پس از مدتی تعطیلی به روز رسانی شده و به چرخه اکران بازگشته است.»
میرزاخانی اضافه کرد: «همچنین مقرر است با همکاری حوزه هنری در مجموعه آزادی نیز تغییراتی ایجاد نماییم. تاکید می کنم که موسسه تصویرشهر، یک مجموعه خودگردان است و بودجه ای از شهرداری به غیر از بودجه تولیدات سینمایی دریافت نمی کند.»
مدیرعامل موسسه تصویر شهر در ادامه توضیح داد: «تولیدات سینمایی شهرداری تهران، بوسیله تزریق بودجه به موسسه انجام می شد که متاسفانه طی ۲ سال قبل نتوانستیم بودجه ای برای تولید سینمایی جذب نماییم. درواقع طی ۲ سال گذشته، کشور از نظر بودجه تحت فشار بود و خیلی از نهادها نتوانستند مانند گذشته در حوزه تولید فیلم حضور پیدا کنند.»
وی در آخر اظهار داشت: «خوشبختانه با حمایت های اخیر و پیگیری های رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، تولید ۲ فیلم سینمایی پرتره را در دستور کار داریم که درباره مرحوم ابوترابی، سید آزادگان کشورمان و شهید سردار قاسم سلیمانی است که برنامه ریزی برای تولید آن در حال انجام می باشد تا در سال آتی برای نمایش آماده شود.»
۵۷۵۷


منبع:

1400/05/09
10:07:44
5.0 / 5
248
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال