رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش انتخاب شد

رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش انتخاب شد مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی مهدی امینی را بعنوان رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش این اداره کل را منصوب نمود.


به گزارش سام فیلم به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی مهدی امینی رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش انتخاب کرد.
در متن حکم کاظم نظری به مهدی امینی آمده است: «با عنایت به اهمیت امر ارزشیابی و نظارت بر هنرهای نمایشی، به منظور ارتقای سطح کیفی آثار هنری در قالب ضوابط و قوانین و تسهیل و تسریع فرایندهای در رابطه با صدور مجوز آثار نمایشی در کشور و همینطور نظر به تخصص و تجربیات پرارزش جنابعالی، به باعث این حکم بعنوان رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش اداره کل هنرهای نمایشی منصوب می شوید. انتظار می رود در طول مدت همکاری با حضور مستمر و تشکیل جلسات تخصصی و بهره گیری از توان کارشناسی همکاران محترم شورا و نیروهای خلاق و متعهد در این راه کوشا و پیروز باشید.
همینطور در آیین تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید شورای ارزشیابی و نظارت که روز سه شنبه 17 مردادماه در سالن کنفرانس دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت ارشاد با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی، معاون اجرایی اداره کل هنرهای نمایشی، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی و تعدادی از اعضای شورای ارزشیابی و نظارت ومدیران اداره کل هنرهای نمایشی برگزار شد، کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی در آیین معارفه رئیس جدید شورای نظارت و ارزشیابی بر نمایش اداره کل هنرهای نمایشی از زحمات دلسوزانه وحید فخر موسوی، رئیس پیشین این شورا تقدیرکرد.
مدیرکل هنرهای نمایشی در ادامه اضافه کرد: ما شبانه روز حجم کارهای شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش را می بینیم و به شخصه شاهد تلاشهای همه عزیزان در شورا بوده ام.
او ابراز امیدواری کرد تا مهدی امینی و همکارانشان، اتفاقات خوبی را در شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش رقم بزنند.
نظری در انتهای سخنان خود اظهار داشت: در آخر سپاسگزار همه عزیزان خصوصاً وحید فخر موسوی در شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش هستم و آرزوی موفقیت می کنم برای همه عزیزان.
در ادامه رضا بصیرت مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی از زحمات سیدوحید فخر موسوی در شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش تشکر و قدردانی کرد و ضمن خیرمقدم به مهدی امینی آرزوی سلامتی، توفیق و بهروزی برای او کرد.
همینطور هوشنگ هیهاوند عضو شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش ضمن تشکر از حضور 42 ماهه سید وحید فخر موسوی از سختی ها و شیرینی های این کار گفت و برای مهدی امینی آرزوی موفقیت و توفیق کرد.
سید وحید فخر موسوی سخنران بعدی این آیین اظهار داشت: من باید از سه مدیر تشکر کنم که در این 42 ماه به من اعتماد کردند، شهرام کرمی که بنده رو در این جایگاه بنده را منتصب کرد دوم آقای قادر آشنا که با آرامش و متانت و پشتیبانی همراه بنده بود و سوم دوست عزیزم آقای کاظم نظری که این دفعه را از روی دوش من برداشت و من را آسوده خاطر کرد و مسبب خیر شدند برای من.
بخش پایانی این مراسم به سخنان مهدی امینی رئیس شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش اداره کل هنرهای نمایشی اختصاص داشت.
مهدی امینی اظهار داشت: تشکر می کنم از آقای نظری که به من اعتماد کردند و محبت کردند و همینطور از آقای فخر موسوی و محبتی که به بنده داشتند و این موضوعی است که همواره در ذهن من باقی خواهد ماند. همینطور خداوند متعال را شاکرم که این افتخار نصیب بنده شد که در جمع سروران فرهیخته و ارجمند و البته صاحب دانش هستم تا دورانی را سپری بکنم و این برای من بسیار مهم می باشد و امیدوارم مجموع زحماتی که اداره کل هنرهای نمایشی در این حوزه انجام داده است، دیده شود.
منبع:

1401/03/18
10:18:29
5.0 / 5
188
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال