مراسم اعدام در اتوبوس، تجربه ای متفاوت در تهران

مراسم اعدام در اتوبوس، تجربه ای متفاوت در تهران سام فیلم: اجرای محیطی «طلوع ۷: ۱۴ دقیقه» در ساعت پنج و ۳۰ دقیقه صبح از میدان آزادی شروع و در مسیر حركت با اتوبوس به سمت جاده كن سولقان ادامه خواهد داشت و هشت بامداد مجددا در میدان آزادی، تمام می گردد.


به گزارش سام فیلم به نقل از ایسنا، «طلوع آفتاب ۷: ۱۴ دقیقه» نام اثری است كه در بخش مسابقه نمایش های آف استیج سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر بعنوان میهمان حضور دارد.

نوشتن متن این نمایش كه ساعت شروع اجرایش پنج و ۳۰ دقیقه صبح و مكان اجرایش در حد فاصل میدان آزادی تا جاده كن سولقان است، بر عهده جابر رمضانی و پیام سعیدی بوده و طراحی و كارگردانی اش را سعید بهنام خانیكی بر عهده دارد.
داستان «طلوع ۷: ۱۴ دقیقه» كه ایده اولیه اش از بهنام خانیكی بوده و در یك بازه زمانی طولانی با همكاری جابر رمضانی و پیام سعیدی روی كاغذ آمده در یك اتوبوس می گذرد. تماشاگران ساعت پنج و ۳۰ دقیقه صبح در میدان آزادی سوار اتوبوسی می شوند كه به سمت جاده كن سولقان می بردشان و ساعت هشت بامداد به میدان آزادی برشان می گرداند و نمایش در تمام طول این مدت در حال اجرا خواهد بود.
موضوع این اثر كه عطا عمرانی، مرضیه بدرقه، غزاله توده زعیم، مهران گل محمدی، امیر جنانی، حسام محمودی، زهرا مهرابی، محمد ولی زادگان، كمال كلانتر، صادق برقه ای، امیر ابراهیم زاده و سپهر تهرانچی گروه بازیگرانش را تشكیل می دهند و در سه روز دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه دوم، سوم و چهارم بهمن اجرا خواهد شد به یك مراسم اعدام مربوط است و دلیل شروع اجرایش در ساعت ۵: ۳۰ دقیقه صبح هم انجام مراسم اعدام پیش از طلوع آفتاب است.
دیگر عوامل این نمایش عبارتند از حسن جودكی (مدیر تولید)، فرهاد میرمحمدصادقی (طراح صدا و موسیقی)، احلام سلمانی (طراح لباس)، سالار حسینی فر (طراح نور) و امیر ابراهیم زاده و آیدا فرخ منش (دستیاران كارگردان).

در حال حاضر تمام بلیت های این نمایش كه در هر اجرا می تواند میزبان ۲۰ تا ۲۵ نفر باشد فروخته شده و تولیدكنندگانش امیدوارند در اجرای عمومی شان كه در بهار ۹۷ خواهد بود بتوانند میزبان مخاطبان بیشتری باشند.1396/10/30
15:06:40
5.0 / 5
4723
تگهای خبر: كارگردان , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال