بازسازی تئاتر شهر با چه اولویت هایی آغاز می شود؟

بازسازی تئاتر شهر با چه اولویت هایی آغاز می شود؟ سام فیلم: مدیر تئاتر شهر اولویت ها و موازد ضروروی در تكمیل بازسازی این مجموعه را در دیدار با سرپرست دفتر طرح های عمرانی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی بدون تعیین زمانی مشخص برای شروع كار اعلام نمود.


به گزارش سام فیلم به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، سعید اسدی مدیر مجموعه تئاتر شهر 26 تیرماه در دیدار با مسعود معمار ـ سرپرست دفتر طرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ ضمن بر شمردن اولویت های ترمیم و بهسازی این مجموعه بر لزوم و تسریع در آغاز دوباره عملیات بازسازی تصریح كرد.
اسدی در این دیدار با قدردانی از فعالیت های انجام گرفته در دوره های گذشته درباره بازسازی مجموعه تئاتر شهر توضیح داد: مدت كوتاهی است كه بعنوان مدیر در مجموعه تئاتر شهر حضور پیدا كرده ام، اما می دانم بازسازی یكی از مطالباتی است كه طی سال های اخیر توسط مدیران این مجموعه مورد توجه قرار گرفته است ازاین رو لزوم دارد تا هر چه زودتر نسبت به آغاز دوباره عملیات بازسازی و تكمیل مواردی كه از قبل توسط پیمانكار و مجریان بازسازی تعهد داده شده، اقدامات لازم صورت گیرد.
وی افزود: مجموعه تئاتر شهر در ماه های آینده علاوه بر میزبانی گروه های نمایشی مختلف در قالب اجرای عمومی، میزبان اصلی رویداد مهمی چون جشنواره بین المللی تئاتر عروسكی و سپس جشنواره بین المللی تئاتر فجر است كه دربرگیرنده فعالیت های بسیار فشرده ای برای كاركنان این مجموعه است. به همین جهت لازم است به منظور رفاه و امنیت كامل تماشاگران، هنرمندان و كاركنان این مجموعه اولویت های ما در عملیات بازسازی تئاتر شهر مورد بررسی مجدد قرار گرفته و كارها هرچه سریع تر آغاز شود.
مدیر مجموعه تئاترشهر ضمن قدردانی از تلاش های دفتر طرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ماه های گذشته برای بازسازی این مجموعه اظهار داشت: در مشاهده میدانی كه همراه با سایر همكارانم از تئاتر شهر داشتیم به این نتیجه رسیدیم كه بعضی از موارد بازسازی نیازمند تغییر و تحولاتی است كه لزوم دارد درباره این اولویت ها هرچه زودتر اقدامات لازم صورت گیرد.
اسدی درباره اولویت ها در تكمیل بازسازی مجموعه تئاتر شهر اظهار نمود: تسریع در حوزه بهسازی و تكمیل موارد در رابطه با تجهیزات فنی، خدمات ایمنی و سرویس های خدماتی، تكمیل سیستم اطفاء حریق، اصلاح معماری سازه تئاتر شهر در محوطه داخلی و خارجی، تكمیل سالن های انتظار تماشاگر تالار قشقایی و پلاتو اجرا، بازسازی و بهسازی رختكن ها و اتاق گریم تالار چهارسو، تكمیل تزیینات داخلی راهروهای مجموعه، اجرا و مهندسی آكوستیك راهروهای منتهی به تالارهای مختلف مجموعه، بازسازی و بهسازی فضای اداری، و تكمیل و بهسازی فضای معماری بیرونی متعلق به مجموعه تئاتر شهر همچون اولویت هایی است كه لزوم دارد در حوزه بهره برداری مورد توجه قرار گیرد.
مسعود معمار ـ سرپرست دفتر طرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ هم در این دیدار ضمن عرضه گزارشی از روند بازسازی مجموعه تئاتر شهر در دوره های گذشته، بر لزوم آغاز دوباره عملیات بازسازی مجموعه تئاتر شهر تصریح كرد و وعده داد، بزودی اولویت های مد نظر مدیریت فعلی مجموعه تئاتر شهر با فراهم شدن اعتبارات لازم و مذاكرات پیش رو با پیمانكاران و مجریان بازسازی شكل اجرایی پیدا می كند. البته در این مورد به خصوص زمان بندی معینی صورت گرفته كه بزودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.
ترمیم پوسیدگی های موجود در پشت بام تئاتر شهر، مذاكره با یك شركت دانش بنیان در رابطه با دانشگاه صنعتی شریف، راه اندازی ماشینری دیجیتال تالار اصلی، تجهیز صندلی های تالار اصلی پس از تكمیل ماشینری، بازسازی و بهسازی تالار چهارسو در حوزه های مختلف فنی همچون مواردی بود كه سرپرست دفتر طرح های عمرانی وزارت ارشاد در قالب فاز بعدی بازسازی مجموعه تئاتر شهر به آن اشاره نمود.1397/04/27
13:53:40
5.0 / 5
5580
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال